Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://stefanowka.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dobry-poranek.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i43198.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://stefanowka.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dobry-poranek.html
https://stefanowka.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dobry-poranek.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i43198.html

Termin realizacji
IV kwartał 2026
Ceny
od 10 765 zł/m²
Metraże
od 45,65 do 68,97 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
naziemne

Termin realizacji

IV kwartał 2026

Ceny

od 10 765 zł/m²

Metraże

od 45,65 do 68,97 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

naziemne

1 pokój

2 pokoje

od 465 657 zł

3 pokoje

od 638 977 zł

Inwestycja realizowana przez:

Grupa MDM

Chaber Justyna

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaD.2.8 67,83 m² 11 175 zł/m² 2/2 3 758 000 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
758 000 zł 67,83 m²
11 175 zł/m² 3 pok.
D.2.8

MieszkanieWirtualna wizytaD.2.9 55,66 m² 11 480 zł/m² 2/2 3 638 977 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
638 977 zł 55,66 m²
11 480 zł/m² 3 pok.
D.2.9

MieszkanieE.1.1 68,97 m² 11 070 zł/m² 1/2 3 763 498 zł
Mieszkanie
763 498 zł 68,97 m²
11 070 zł/m² 3 pok.
E.1.1

MieszkanieC.2.9 55,66 m² 11 480 zł/m² 2/2 3 638 977 zł
Mieszkanie
638 977 zł 55,66 m²
11 480 zł/m² 3 pok.
C.2.9

MieszkanieB.1.1 66,83 m² 11 020 zł/m² 1/2 3 736 467 zł
Mieszkanie
736 467 zł 66,83 m²
11 020 zł/m² 3 pok.
B.1.1

MieszkanieB.1.2 56,50 m² 11 375 zł/m² 1/2 3 642 688 zł
Mieszkanie
642 688 zł 56,50 m²
11 375 zł/m² 3 pok.
B.1.2

MieszkanieB.1.4 65,73 m² 10 765 zł/m² 1/2 3 707 583 zł
Mieszkanie
707 583 zł 65,73 m²
10 765 zł/m² 3 pok.
B.1.4

MieszkanieB.2.5 66,54 m² 11 125 zł/m² 2/2 3 740 258 zł
Mieszkanie
740 258 zł 66,54 m²
11 125 zł/m² 3 pok.
B.2.5

MieszkanieB.2.6 56,24 m² 11 475 zł/m² 2/2 3 645 354 zł
Mieszkanie
645 354 zł 56,24 m²
11 475 zł/m² 3 pok.
B.2.6

MieszkanieB.2.7 56,24 m² 11 375 zł/m² 2/2 3 639 730 zł
Mieszkanie
639 730 zł 56,24 m²
11 375 zł/m² 3 pok.
B.2.7

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Grupa MDM

Chaber Justyna

690 835...

690 835 235

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij