Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Sowia

Sowia, Stefanówka, mazowieckie

  • 606 177 zł
  • 56,31 m²
  • 10 765 zł/m²

Zdjęcie

Mikołaj Paliński

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sowia

Sowia, Stefanówka, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

606 177 zł

56,31 m²

10 765 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sowia

Zaktualizowane: 14 maja 2026

606 177 zł 56,31 m² 10 765 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 606 177 zł (10 765 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: grudzień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56,31 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w Stefanówce

Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego oraz tunelu pod Ursynowem, z wylotem poprzez Wilanów i dalej Wawer. Ponadto w bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek autobusowy, który umożliwia dojazd do Warszawy komunikacją miejską. (...)

Agent

Mikołaj Paliński

793 007...

793 007 164

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mikołaj Paliński

793 007...

793 007 164

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mikołaj Paliński